O nas

Lecimy do Ameryki Południowej, lądujemy w Brazylii w Guarulhos a później – a później to się okaże, gdzie nas rower poniesie. Proponowany kierunek na południe a potem na północ z małymi odchyleniami wschód – zachód.

Jest nas dwoje, mieszanka pierwiastka męskiego i żeńskiego w każdym z nas, w różnych proporcjach.

Ja – Aga jadę w tą podróż, bo chcę pedałować przed siebie, chcę chłonąć otoczenie w tempie przekręcanej własnymi nogami korby w towarzystwie pobrzękiwań tobołków zabranych ze sobą. Chcę mieć możliwość nieskończonej ilości postojów na żądanie, oglądania nieba z perspektywy hamaku (o ile Wojtek użyczy miejscówki a komary nie zjedzą żywcem). Chcę poznać innych ludzi, ich język, ich codzienność i przekonać się o własnych niewerbalnych zdolnościach. Oczekuję łez, bólu mięśni, chwil zwątpienia skwitowanych komentarzem „warto było”.

 Ja – Wojtek jadę w tą podróż, bo chcę pobujać się w hamaku (sorry Aga z miejscówką może być trochę trudno a komary już dawno mi niestraszne). Chcę usiąść w cieniu i z premedytacją zgasić słońce zimną caipihrinią. Jadę, bo zawsze doskwierał mi głód nieznanego a moje nogi często samoczynnie zbaczały z wytyczonych szlaków. Jadę, bo czekają na mnie nowe nuty i nowi ludzie do odkrycia a poza tym mam fajne narzędzia do roweru i chciałbym z nich wreszcie skorzystać. Oczekuję mocnych wrażeń i wyjścia cało ze spotkania z anakondą – jestem przygotowany.

Ile będzie trwała podróż: może tydzień, może miesiąc, jak się da to trochę dłużej, ale po cichu chcielibyśmy, aby skończyła się, gdy spełnią się oczekiwania z nią związane.

Dlaczego teraz wyruszamy? Bo to już najwyższy czas. I tak los sprawił nam niespodziankę i zatrzymał nas w pozycji stacjonarnej dłużej niż planowaliśmy.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz nam email na adres psychlopaths (małpa) psychlopaths.com

 

2 Responses to O nas

  1. Danusia says:

    Trzymam za Was mocno kciuki!! Aga, pamietaj, zeby sie odzywac! uwazaj na zęby, na plecy, na kolano i nie pal!:) buziak!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

"Life is like a 21 speed bicycle-most of us have gears we never use"